Son günlerde dolar kurunun anormal artışı sebebiyle servis fiyatlarımız otomatik olarak güncellenmektedir. Bu artışın sebebi begenii.net değil dolar endeksli olan servislerdir. Bilgilerinize...

Instagram Geçici Hesap Dondurma Linki

Instagram Geçici Hesap Dondurma Linki

Instagram hesaplarını askıya almak isteyen ve bir süre bu sosyal medya mecrasından uzak kalma amacı doğrultusunda hareket eden kişilerin https://help.instagram.com/ adresinden gerekli sonuçlara ulaşmaları muhtemel olmaktadır. Bu hesap dondurma işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleşse de ne şekilde tamamlanacağına dair bilgi sahibi olmak da bir hayli önemlidir.

Hesapları dondurmak isterken kalıcı olarak silmenin önüne geçmek için aşama aşama bu yolu izlemek önemlidir. Geçici olarak hesabını erişime kapatmak isteyen Instagram kullanıcılarının bu doğrultuda sonuç almaları gibi bir duruma erişmeleri hali gözlemlenebilmektedir. Kolay yoldan hedefledikleri sonuçlara erişmeleri hali de aktif bir biçimde ortaya çıkacak seviyede bulunacaktır.

Instagram hesaplarını geçici olarak dondurma işlemleri hakkında https://help.instagram.com/ adresinden gerekli bilgiler edinilebilir. Ancak bu platformda genel olarak resimli anlatımlara yer verilmediğinden ötürü kullanıcıların farklı bir bilgi alanına yönelmeleri kesin olarak görülen bir durumdur. Bu durumun önüne geçmek için farklı yöntemler kullanılabilmektedir.

Instagram profilinin sağında bulunan düzenleme simgesine tıklanarak başlangıç yapılabilir.

Açılan yeni pencerede sağ kısımda yer alan “Hesabımı geçici olarak kapat” butonuna tıklanarak, bu işlem hayata geçirilebilir.

Sonrasında Instagram profil şifresi tekrardan girilerek, neden kapatıldığına dair bir seçim yapılabilir.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonraki süre zarfında Instagram hesabı istenildiği kadar askıya alınacak ve diğer kullanıcıların göremeyecekleri bir vaziyette yer almasıyla da öne çıkacaktır.